درباره ما:

داشتن اطلاعات کافی در مورد ویژگیهای یک موسسه جامع، میتواند به شما درزمینه انتخاب بهترین و سریعترین راه موفقیت کمک کند. در ادامه این مطلب به بررسی ویژگیهای موسسه گفتمان پویان تاک (گپ تاک) که آن را از سایر رقبا متمایز میسازد خواهیم پرداخت.

موسسه فرهنگی هنری گفتمان پویان تاک، به عنوان یکی از مراکز برگزاری سمینارها و کنفرانس های تخصصی به صورت حضوری و مجازی فعالیت می کند. بهره گیری از افراد مجرب و با انگیزه در زمینه های مختلف ، استفاده از مترجمان شفاهی کنفرانسی، توجه خاص به سیستم و کیفیت بالا و فراهم کردن امکانات مناسب و ارائه گواهی رسمی در پایان سمینارها و کنفرانس ها را می توان از جمله فاکتورهایی برشمرد که این موسسه را از دیگر موسسات متمایز می نماید. این موسسه با عقد قرارداد با شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی در زمینه برگزاری رویدادها در محل کار متقاضیان، همکاری کرده و آنها را در پیشبرد اهدافشان یاری می نماید.

این موسسه با فراهم کردن سیستم سمینار کنفرانس های مجازی توانسته است ، بدون محدودیت های مکانی و زمانی ، بهترین خدمات آنلاین را برای تمامی نقاط کشور در یک سطح فراهم سازد و با برگزاری دوره ها و سمینارهای پیشرفته در دوره های تخصصی آموزشی توانسته است گامی عظمیم در ارتقا سطح دانش در کشور ایفا کند.