معرفی خدمات ما

ارائه مداوم ایده های جدید ، کلیدی برای ابتکار و برجسته بودن در صنعت برگزاری سمینار و کنفرانس است. بخشی از برنامه ی کنفرانس ها می تواند از منظر دیگری به مسائل نگاه کند و با ارائه ایده های نو ، چیزی سنتی را به ....

ادامه مطلب

مترجمان و سخنرانان کنفرانس به شما کمک می کنند تا در سمینارها ، کنفرانس ها به درستی ارتباط برقرار کنید. مترجم کنفرانسی کسی است که می تواند سخنرانی را به زبان های دیگر بیان کند. همانطور که هر کسی که به زبان ....

ادامه مطلب

ما می توانیم مشتریان خود را به یک بستر آنلاین مناسب پیوند دهیم که به شما امکان می دهد جلسات و سمینارها را با اطمینان انجام دهید. ما همچنین می توانیم یک مترجم کنفرانس آنلاین برای رویداد آنلاین شما برای ارائه ....

ادامه مطلب

استراتژی های تهیه برنامه ی کنفرانس و سخنرانی ها برای رویداد های مختلف متفاوت است. برخی از افراد می توانند به راحتی ایده خود را مورد بحث قرار دهند اما هنگامی که نوبت به ارائه متن خود می شوند، معمولا با مشکل ....

ادامه مطلب

ثبت درخواست خدمات 

درخواست برگزاری یا مشارکت

کنفرانس ها و سمینارها روشی عالی برای ایجاد ارتباط است و برگزاری آن شما را در مرکز توجه قرار می دهد. شما با همه سخنرانان در تماس خواهید بود و فرصتی برای تعامل شخصی خواهید داشت. این موضوع می تواند درها را برای ایجاد روابط شخصی باز کند که به شغل شما در آینده و پیشرفت مهارتتان کمک می کند. ارتباطات، کار گروهی و سازماندهی، همه مهارت های ارزنده ای هستند که می توانند دستاورد ما از شرکت در یک سمینار یا کنفرانس آموزنده باشد. موسسه ما به عنوان برگزارکننده کنفرانس سمینارهای تخصصی حضوری و آنلاین می تواند برنامه ریزی دقیقی در جهت کسب موفقیت شما داشته باشد. 

درخواست برگزاری سمینار ها و کنفرانس ها

درخواست مترجم کنفرانسی

از جمله خدماتی که همایش‌ها، کنفرانس‌ها، شرکت‌های بین‌المللی، توریست‌ها و دانشگاهیان به آن نیاز پیدا می‌کنند، ترجمه همزمان یا ترجمه شفاهی است. رعایت تمام استانداردهای بین‌المللی مترجمی، تخصص کافی در موضوع رویداد، رعایت آداب حرفه‌ای شرکت در این رویدادها، رعایت قوانین عدم افشای اطلاعات و داشتن رفتاری حرفه ای از جمله ویژگی های اصلی برای یک مترجم حرفه ای است.موسسه گپ تاک با اعزام مترجمان همزمان، مترجم گفتگو، مترجم همراه، مترجم شفاهی، مترجم جلسات، مترجم کنفرانس‌ها و مترجم همایش‌ها آماده‌ی ارائه خدمات حرفه‌ای به مشتریان محترم است.

درخواست مترجم کنفرانسی
صفحه مقالات

مزایای سمینارهای آنلاین

1. راحتی و انعطاف پذیری : اولین و قابل توجه ترین مزیت سمینار یا رویداد آنلاین این است که نیاز به حضور فیزیکی ندارد. تمام آنچه شما نیاز دارید یک اتصال اینترنتی است و شما می توانید بدون ترک اتاق خود در رویداد مورد نظر خود شرکت کنید.

این نه تنها مشکلاتی مانند مسافت و در ترافیک ماندن، را از بین می برد بلکه فرصت هایی را برای بهره بردن از خدمات در سطح بین المللی ایجاد می کند. سمینار های آنلاین به افراد این امکان را می دهد که بتوانند به راحتی و با دسترسی به اینترنت به رویداد مد نظر متصل شوند.

2. کاهش هزینه ها: شرکت در سمینارکنفرانس های آنلاین کم هزینه تر از موقعیت های حضوری است چرا که هزینه های رفت و آمد، سفردر زمانی که سمینار در شهر یا کشوری دیگر برگزار می شود کاهش یافته و اینگونه سمینار کنفرانس ها با نرخ کمتر برگزار می شود. این سمینارها با تلاش در ایجاد فرصتی برابر برای تمام افراد فعالیت می کنند.

3. فرصتی جدید: درسمینارآنلاین فرصتی عالی برای آشنایی با افراد در سراسر دنیاست که می توانند علایقشان را به اشتراک گذارند و این ممکن است درهای جدیدی را به روی شما بگشاید. شرکت در سمینارهای آنلاین فرصت های شما را گسترش می دهد و حتی شما می توانید دوستان بین المللی پیدا کنید و  شغل رویایی خود را کسب کنید.

4. فرصت های بیشتر برای تبادل نظر با افراد: سمینارکنفرانس های آنلاین این فرصت را به شما می دهند تا که با استفاده از تالار گفتگو یا سایتهای گفتگوی آنلاین صحبت کنید. شما هنوز هم می توانید بدون نیاز به سفر به یک مکان ملاقات مشترک، که ممکن است برای شما مناسب نباشد ، با افراد متخصص دیگر به تبادل ایده و گفتگو بپردازید.

5 . پیشرفت شغلی : افراد می توانند با شرکت در سمینار کنفرانس های انلاین به راحتی درمهارت های خود  پیشرفت کنند در حالی که وقت خود را برای پرورش خانواده گذاشته اند و یا مشغول به کار هستند. این کارهرگونه ناپیوستگی یا شکاف موجود در یک رزومه را توضیح می دهد. همچنین ، کسب گواهی از سمینارهای آنلاین می تواند جاه طلبی نسبت به کارفرمایان آینده نگر و تمایل به اطلاع رسانی و آمادگی برای چالش های جدید نشان دهد.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 25
    • 0
  • تعداد مشاهده : 1790 بار
  • تاریخ انتشار : 1400/04/21